sobota, 16 kwietnia 2011
Coś na dzisiejszy wieczór

Enjoy :-)

 

 

 

 

21:16, hhhypnotic , muzyka
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 kwietnia 2011
Pete Doherty

Dzisiaj zdjęcia z koncertu na którym byłam jakiś czas temu. Koncertu bardzo udanego, choć  moim marzeniem było zobaczyć Pete’a z Babyshambles i dwa razy mi się nie udało. Ale Fuck Forever było!!! Zdjęcia słabej jakości bo mam średni aparat i musiałam robić je w utajeniu a ochrona i tak jakimś cudem mnie zauważyła.

Co Peter Doherty ma wspólnego z modą? Oprócz związku z Kate Moss miał okazję być modelem. I to nie byle gdzie. Pete był twarzą kampanii Roberto Cavalli na jesień zimę 2007/08. Fotografie utrzymane są w stylu lat 50-tych a Pete wystylizowany na Marlona Brando.

Zdjęcia są bardzo ładne a Peter wygląda na nich świetnie. Lepiej niż w rzeczywistości, nie tylko dlatego, że to było dawno, raczej dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki zdjęć. Ale fanek i tak mu nie brakuje i na koncercie w małej sali wielokrotnie rozległo się „I love you, Pete!!!” Czy to zasługa tego, że muzycy rockowi zawsze rozpalali dziewczęce serca czy też tego, że niemal każda z nas chciałaby choć przez chwilę być jak Kate? Poza tym ma swoj styl. Podobno możesz o sobie tak powiedzieć, jeśli można się za ciebie przebrać na bal karnawałowy. Nie byłoby to trudne a kapelusik Pete’a był do znudzenia kopiowany, szczególnie 3-4 lata temu. Taka mała podróż w czasie... Obecnie o byłym wokaliście The Libertines i Babyshambles nieco ucichło, nie gości już na pierwszych stronach plotkarskich magazynów, mimo, że do stylu życia przykładnego obywatela mu daleko.

00:54, hhhypnotic , muzyka
Link Dodaj komentarz »